Bariyer Sistemleri

Kollu Bariyer Sistemleri

Otomatik kollu bariyer otopark alanlarının araç giriş ve çıkışını kontrol altına alabilmek amacıyla tasarlanmıştır.Gelişmiş kontrol elektroniği sayesinde uzaktan kumanda, buton kontrolü, kart okuyucu elektronikleri ( Manyetik, Proximity, Mifare, KGS, OGS ) ve her türlü Access geçiş kontrol sistemi ile kontrol edilebilmektedir.
Güvenliğin her şeyden önemli olduğu bilinciyle emniyet fotoseli ve manyetik loop dedektörü bağlantısı mümkün olmaktadır.

Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapanma sistemi ile zaman ayarlı olarak kapatılabilmektedir.Ayrıca elektrik kesintilerinde otomatik bariyer kolunun manuel kullanımı mekanik olarak mümkündür.

Hidrolik Mantar Bariyer Sistemleri

Mantar bariyerler yüksek güvenlik gerektiren yerler için, 100 km. hızla gelen bir aracı içeriye sokmayacak ve çarpma sonucu çalışmaya devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde mantar bariyer çalışma sürekliliği %100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çalışır.
Mantar bariyerler şehrin trafik akışının yoğun olduğu yerlerde yaya trafiğini aksatmayacak araç trafiğini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır.
Mantar bariyerler trafiğin aksamaması için 4-6 sn. arasında açılabilecek ve elektrik kesintilerinde de manuel kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.
Mantar bariyerler çürümeye karşı gövdesi daldırma galvanizli, paslanmaz, statik boyalı, akrilik malzeme seçenekleri olarak üretilmektedir. Ayrıca gövdesinde, gece görüşü sağlayan reflektörlü bant ve üzerinde gece flaş çakan uyarı ışığı vardır.
Mantar bariyerler Ral 1028 farkedilebilir trafik sarısı renginde üretilmiştir.
Mantar bariyerlerin zemin asfalt ile hareketli silindir bileşeni sert alüminyum döküm den işlenerek yataklanmış ve yüzeye yakın kısmı toz keçesi ile sızdırmazlık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Mantar bariyerler mikro işlemcili kontrol paneliyle her türlü access geçiş kontrol sistemine uyumludur. (Buton Kontrol, Uzaktan Kumanda Sistemi, KGS Kart Okuyucular, OGS Otomatik Geçiş Sistemi, Plaka Tanıma Sistemi, v.b.)
Mantar bariyerlerimiz Birli, İkili, Üçlü, Dörtlü, Beşli ve Altılı olarak üretilmektedir.
Mantar Bariyer 26 cm çapındadır, Et kalınlığı 26 mm ‘dir.
Mantar Bariyer açık pozisyonda yerden yüksekliği 50 cm’dir.
Hareketli kısım dikkat çekmesi için Trafik Sarısı rengindedir, 1 cm derinliğinde çizilse bile Sarı renk vermektedir, metal çıkmamaktadır.
Mantar bariyerler sistemi kontrol paneli üzerinden Birli, İkili, Üçlü, Dörtlü, Beşli ve Altılı olarak çalışabilir ve çalışma şekli senkronizedir.
Mantar bariyerler hidrolik sistemdir, sessiz çalışır.
Mantar bariyerin kontrol panelini oluşturan motorun 380V enerji ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. 
Mantar Bariyer otomatik kapanma özelliği vardır, bu süre 0-60 sn aralığında ayarlanabilir.
Mantar bariyer sisteminin monoblok yapısı sayesinde kırma dökme yapılmadan yalnızca hareketli kısım çıkarılarak servis verilebilir.
Mantar bariyerlerin CE belgesi mevcuttur.

Örnek Galeri

Otomatik Bariyer Sistemleri Örnek 1 Otomatik Bariyer Sistemleri Örnek 2 Otomatik Bariyer Sistemleri Örnek 3 Otomatik Bariyer Sistemleri Örnek 4 Otomatik Bariyer Sistemleri Örnek 5 Otomatik Bariyer Sistemleri Örnek 6

Kuşadası Service, herzaman bir adım öndedir.

Dünyadaki gelişmeleri takip eder, en yeni sistemleri sizin için araştırır ve uygulamasını yapar.

Bize Ulaşın